Eventy s najkrajším výhľadom

Peter Juhás trio / naživo v Košiciach / krst albumu ”Poctený Životom” + špeciálny hosť

Dátum

piatok 10. septembra 2021

Čas

19:15

Srdečne vás pozývame na krst albumu Petra Juhása s názvom ”Poctený Životom” . Krstiť sa bude mrkvou a rajbadlom a každý jeden z vás je vítaný. Tešíme sa na atmosféru, ktorú spoločne vytvoríme.
° Na gitare čert Adam Šamaj, ktorý aj čosi pospieva
° Na bicie búcha a udáva životný rytmus neuveriteľný šuhaj Timotej Rajnoha.
° Spev a akustická gitara – Pjotrson Juhasovič
Peter Juhás je hudobník, ktorý sa spevu a gitare venuje už dlhé roky. Vo svojich začiatkoch pôsobil v Česko-Slovenskej skupine United5, s ktorou vydali album, odohrali turné v anglicku a taktiež niekoľko koncertov po Česku a Slovensku. Bol účastníkom v televíznej súťaži Česko-Slovensko má talent 2016, kde jeho púť skončila pred bránami semifinále.
čsmt 2016 – casting
https://youtu.be/KADSryCgBMw
Počas nasledujúcich rokov Peter strávil veľa času v uliciach miest, ale aj na pódiách väčších, či menších festivalov. Hral v mestách ako Amsterdam, Valencia, Dublin, Belfast, Londýn, Mníchov alebo Soul v Južnej Kórei. Tam pochytil skúsenosti s cudzím publikom a s ľuďmi, ktorí ani tak nestáli o koncert. Ale pozitívnou energiou a tým vzrušujúcim, čo hudba v sebe skrýva sa mu darilo rozospievať, či roztancovať malých ale aj veľkých.
Neskôr bol súčasťou kapely úspešného českého pesničkára Voxela. Toto pôsobenie trvalo necelý štvrťrok a potom prišla skúsenosť s ďalšou televíznou súťažou, The Voice cz/sk 2019 Kde sa dostal až na samotný koniec a celkovo štvrté miesto. Vďaka tejto súťaži Peter začal svoju spoluprácu s Janou Kirschnerovou, ktorá mu bola mentorkou v už spomínanej súťaži. Pomohla mu s dvoma skladbami na album, ktoré neskôr v decembri roku 2020 uzrel svetlo sveta. Nesie názov Peter Juhás – ‘’Poctený životom’’
Vstupné budú 4€
Lístky budú dostupné na mieste alebo cey webstránku https://www.ukona.sk rezervácie sú vítané.
Držte sa a majte veľa lásky!
Peter Juhás a tím U Koňa
Exspirovaný event