Eventy s najkrajším výhľadom

Radovan Hanko – Pakistansko-Indicko-Nepálske šialenstvo + Akustický koncert

Dátum

piatok 16. júna 2023

Čas

20:00

Rado je hudobník a cestovateľ, ktorý si to s kamošom Michalom dal bez ručnej brzdy a záložného padáku od Pakistanskej Karakoram highway krížom cez Indiu tisícky kilometrov vlakovou a autobusovou centrifugou do Nepálskej džungle a volania osemtisícoviek. Šialená jazda stopom, vlakom, na streche nákladiaku, z mrazu do horúčav s jediným cieľom. Žiť tento život.

Po premietaní bude nasledovať akustický koncert.

Info o Radovi🙏🧘

Prostredníctvom cestovateľa, dobrodruha a hudobníka Rado Vana Hanka sa vypravíme na cestu do kráľovstva majestátnych a tajomných Himalájí a sami sme už celí nedočkaví, čo za obrázky, príbehy a melódie nás čakajú. Nechajme sa naladiť nasledujúcimi riadkami…

Rado sa po punkovom období zblížil s akustickou gitarou, aby prostredníctvom slovenských textov a energického prejavu zdeľil poslucháčovi svoje posolstvo.

V roku 2020 vydal svoj debutový album MegaVan, ktorý bol celý zložený počas ročného putovania v dodávke po severnej amerike, kde sa živil ako busker. V novembri minulého roku vydal EP s názvom Brezový háj a pred prezentáciou sa môžete tešiť na jeho akustický koncert.

www.radovanhanko.sk
https://www.facebook.com/VanHanko
https://www.facebook.com/RadoHanko/

Vstupne: €5

Exspirovaný event